SPP SMART ŠKOLA screenshot 0
SPP SMART ŠKOLA screenshot 9
SPP SMART ŠKOLA Icon

SPP SMART ŠKOLA

Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Trustable Ranking Icon
1K+Downloads
94.5MBSize
Android Version Icon4.1.x+
Android Version
1.1.102(18-11-2020)
(0 Reviews)
Age ratingPEGI-3
DetailsReviewsInfo

Description of SPP SMART ŠKOLA

Vstúpte s nami do SMART ŠKOLY a vyskúšajte si ako funguje ovládanie svetla, kúrenia, chladenia a ďalších elektrických spotrebičov na diaľku. Aplikácia SPP SMART ŠKOLA vám ukáže jednoduchý spôsob, ako kontrolovať váš domov pomocou smartphonu alebo tabletu. Aplikácia môže byť použitá na ovládanie rôznych elektrických zariadení/spotrebičov vašej domácnosti z vnútornej Wi-Fi siete alebo na diaľku kedykoľvek cez internet.

V SPP SMART ŠKOLE na Mlynských nivách 44/b, Bratislava si môžete vyskúšať ovládanie:

- Glóbus – kliknutím na ikonu so symbolom elektrického kábla s koncovkou dokážete zapnúť a vypnúť glóbus, príp. ovládať akýkoľvek iný typ elektrického spotrebiča, ktorý je pripojený na 220 V.

- Kúrenie / chladenie – kliknutím na ikonu so symbolom 24 °C dokážete vybrať režim kúrenia alebo chladenia a nastaviť požadovanú teplotu vzduchu v miestnosti.

- Luster – kliknutím na ikonu so symbolom žiarovky a stupnice dokážete zapnúť a vypnúť luster, krátkym podržaním ikony otvoríte dialógové okno pre nastavenie požadovanej farby osvetlenia (biela, žltá) a ľubovoľného jasu.

- Stojanová lampa – kliknutím na ikonu RGB dokážete zapnúť a vypnúť lampu, krátkym podržaním ikony otvoríte dialógové okno pre nastavenie požadovanej farby osvetlenia a ľubovoľného jasu.

- Stolík – kliknutím na ikonu so symbolom elektrického kábla s koncovkou dokážete zapnúť a vypnúť osvetlenie skrinky pod TV, príp. ovládať akýkoľvek iný typ elektrického spotrebiča, ktorý je pripojený na 220 V.

- Svetlo 1 (svetlo v podhľade stropu) – kliknutím na ikonu so symbolom žiarovky dokážete zapnúť a vypnúť svetlo.

- Svetlo 2 (svetlo v podhľade stropu) – kliknutím na ikonu so symbolom žiarovky dokážete zapnúť a vypnúť svetlo.

- Záves – kliknutím na ikonu so symbolom horizontálnych žalúzií dokážete rozostrieť a zastrieť záves, podobným spôsobom môžete ovládať tieniaciu techniku.

Skúste ovládanie aplikácie SPP SMART ŠKOLA a spýtajte sa nás, čo vás zaujíma na aplikacia@spp.sk.

Join us at SMART SCHOOL and experience how remote, light, heating, cooling and other electrical appliances work. SPP SMART SCHOOL will show you an easy way to control your home with your smartphone or tablet. The application can be used to control various electrical appliances / appliances of your home from an internal Wi-Fi network or remotely at any time over the Internet.

In SPART SMART SCHOOL at Mlynské nivy 44 / b, Bratislava you can try control:

- Globe - Click on the icon with the symbol of the electric cable with the terminal to turn the globe on and off. control any other type of electrical appliance that is connected to 220V.

- Heating / Cooling - Click the 24 ° C icon to select the heating or cooling mode and set the desired room air temperature.

- Luster - By clicking on the icon with the bulb symbol and the scale you can turn on and off the chandelier, briefly hold the icon to open a dialog box for setting the desired lighting color (white, yellow) and any brightness.

- Floor Lamp - Click the RGB icon to turn the lamp on and off, briefly hold the icon to open a dialog box to set the desired lighting color and any brightness.

- Table - by clicking on the icon with the symbol of the electric cable with the terminal you can switch on and off the cabinet lighting under the TV, event. control any other type of electrical appliance that is connected to 220V.

- Light 1 (ceiling light) - Click the light bulb icon to turn the light on and off.

- Light 2 (ceiling light) - Click the light bulb icon to turn the light on and off.

- Hinge - by clicking on the icon with the horizontal blinds symbol you can blur and close the curtain, you can control the shading technique in a similar way.

Try controlling the SPP SMART SCHOOL application and ask us what you are interested in at aplikacia@spp.sk.

SPP SMART ŠKOLA - Version 1.1.102

(18-11-2020)

There are no reviews or ratings yet! To leave the first one please

0 Reviews